אירועים לרוב יהיו משמחים ומהנים במיוחד אולם אם אתם מאלה המארגנים את האירוע אתם עשויים לסבול מכאב ראש לא קטן. ובכן, יש הרבה דברים לדאוג להם באירוע, החל ממקום החגיגה, דרך הזמנת האורחים ועד לאוכל, מוסיקה ודברים נוספים. כמובן שהאוכל הוא אחד הדברים החשובים ביותר באירוע וזה שיעזור להגיע לליבם ושביעות רצונם של האורחים שלכם. האורחים כמובן מצפים שיהיה אוכל טוב באירוע ולכן אתם צריכים לבחור בקפידה את הקייטרינג וסוג האוכל שאתם מזמינים לאירוע שלכם ולוודא שהוא מתאים לקהל היעד שלכם או לפחות לרובו. 

מיהו גרילמן וכיצד הוא יכול לתרום לנו באירוע שלנו?

גרילמן הוא כינוי לאדם המפעיל מנגל/גריל וצולה עליו בשר. השיוך הוא כמובן לשירותי גרילמן לאירועים כאשר יעמוד איש מקצוע (או כמה כאלה) על מנגל גדול באירוע שלכם, יצלו בשר והאורחים שלכם יוכלו להגיע אל העמדה ולקבל בשר טרי, צלוי וחם ישירות מהגריל (או מלצרים שיגישו לשולחנות – בהתאם לקונספט האירוע שלכם). השימוש בגרילמן באירוע יכול לשלהב את הקהל שיוכל לצפות בעבודה שנעשית במקום, לשאול את הגרילמנים לכמה טיפים בנושא הכנת הבשרים ואפילו לבקש בקשות מיוחדות שאם הגרילמן יכול לספק במקום מבחינת תבלון/זמן צלייה – יעשה זאת בשמחה.

מי מספק שירותי גרילמן לאירועים?

שירותי גרילמן לאירועים יסופקו לכם על ידי חברת מאסטר מיט המתמחה בקייטרינג בשרי לאירועים. החברה מספקת שירותי גרילמן, שירותי קייטרינג רגילים, דוכני מזון באירוע שלכם ועוד. לפרטים נוספים כדאי לבדוק את קטלוג השירותים ומה הוא כולל באתר החברה ו/או ליצור קשר באתר או בטלפון ונציגי החברה ישמחו לתת לכם שירות אש!

דגשים חשובים לגבי השכרת שירותי גרילמן לאירוע שלכם:

  • עמדת הגרילמן – חשוב לוודא שהעמדה של הגרילמן באירוע תיעשה במקום הנכון מבחינת זווית הצפייה של האורחים שלכם וכמובן גם מבחינה בטיחותית לאורחים.
  • חומרי גלם – חברת מאסטר מיט עובדת רק עם חומרי גלם טריים ואיכותיים ומתמחה בטיפול ושיוש בשר מזה שנים רבות. 
  • תזמן עבודה – חשוב לוודא שהבשרים יצאו בזמן ובכמות הנדרשת לאורחים במהלך האירוע ולכן יש להיערך בהתאם מבחינת כוח אדם, גודל הגריל/כמות הגרילים ועוד.

האם זה מספיק להחליף את הקייטרינג באירוע שלנו?

גרילמן יכול לספק שירותי קייטרינג בשרי באירוע שלכם אולם הוא לא תחליף מלא לקייטרינג. כלומר, ודאי תרצו לשלב גם סלטים, פחמימות ותוספות שונות. מאסטר מיט תוכל לספק לכם גם שירותים אלה במקום אחד כאשר הגרילמן יהפכו להיות אטרקציית האוכל באירוע שלכם ולהשלים את הקייטרינג עם צליית הבשר מול האורחים שלכם.